KONST / Litografier / Färglitografi 8516129
nr 851 6129
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Mariefred, 103/280, signerad, motivets mått: 51x61
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:59:17
5/10 19:01:35
6/10 18:49:09
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg